Dziś przed godziną 5 drodze wojewódzkiej 677 w Konarzycach doszło do zderzenia dwóch ciężarówek. Kierowca jednego z pojazdów cudem wyszedł bez poważnych obrażeń z kompletnie rozbitego samochodu.
Do zdarzenia doszło przy wyjeździe z Konarzyc od strony Śniadowa. Na stojącą w korku naczepę najechała kolejna ciężarówka. W wyniku uderzenia najpierw zerwała się kabina z kierowcą a później pojazd uderzył w ogrodzenie posesji. Kierowca cudem wyszedł bez poważnych obrażeń z kompletnie rozbitego pojazdu.
Ruch w tym miejscu odbywa się wahadłowo.