Reklama

Zginął 23-letni pasażer. Kierowca był pijany!

20/02/2022 09:26

Wracamy do wczorajszego śmiertelnego wypadku na drodze powiatowej w okolicach miejscowości Kupnina.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca opla z nieustalonych przyczyn zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Zginął 23 letni pasażer. Badanie alkomatem wykazało, że kierowca miał ponad 2 promile alkoholu - informuje zespół prasowy podlaskiej policji.

Jak podaje policja, oplem podróżowała jeszcze jedna osoba, która po wypadku oddaliła się z miejsca zdarzenia. Po dwóch godzinach została dowieziona na miejsce tragicznego wypadku. Ostatecznie i jej została udzielona pomoc medyczna.

więcej: 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama