To już niemal ostatni moment, w którym amatorzy koszykówki mogą zapisać swoją drużynę do IV sezonu Miejskiej Ligi Koszykówki w Łomży. Zapisy kończą się jutro (15 października) o godzinie 16.00
Tak jak w poprzednich edycjach ligi, wszystkie zainteresowane drużyny, które pragną uczestniczyć w rozgrywkach, powinny wysłać maila na adres imprezy@mosir.lomza.pl lub mmarzec@mosir.lomza.pl. W treści maila należy podać nazwę drużyny, imiona i nazwiska zawodników oraz datę urodzenia. Zapisy będą przyjmowane do 15 października do godziny 16.00. Informacje na temat terminu spotkania organizacyjnego oraz ostatecznego terminu rozpoczęcia rozgrywek ligi będą podane w późniejszym terminie.