Reklama

Zima bez Białego Orlika. Lodowisko nie będzie dostępne dla klientów indywidualnych

23/12/2020 14:23

To ostatni moment, by poślizgać się na tafli "Białego Orlika" przy ul. Katyńskiej. Po świętach obiekt nie będzie czynny dla klientów indywidualnych.

Decyzja ma związek z nowymi obostrzeniami, które wejdą w życie od 28 grudnia.  

"W związku z narodową kwarantanną Lodowisko "Biały Orlik" przy ulicy Katyńskiej od dnia 28 grudnia 2020 do dnia 17 stycznia 2021 będzie dostępne wyłącznie na potrzeby zajęć sportowych dla klubów i stowarzyszeń prowadzonych przez polskie związki sportowe. W tym terminie obiekt nie będzie czynny dla klientów indywidualnych" - przekazał dziś Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży

Od najbliższego poniedziałku MOSiR będzie udostępniał lodowisko jedynie dla grup spełniających szereg warunków. Szczegóły dostępne są na stronie internetowej ośrodka.

Reklama

Miłośnicy jazdy na łyżwach mogą korzystać z Białego Orlika do niedzieli. 24 grudnia lodowisko będzie czynne w godz. 9:30 - 13:50, 25 grudnia - w godz. 14:35-21:00, a w dniach od 26 do 27 grudnia - w godz. 9:30 - 21:00.

fot. MOSiR

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości