Wiosenną pogodą możemy cieszyć się jeszcze do czwartku. Pod koniec tygodnia zacznie robić się coraz chłodniej. W sobotę białostockie Biuro Prognoz Meteorologicznych zapowiada w Łomży nawet - 10 stopni. Temperatura odczuwalna nie przekroczy 22 kresek na minusie!
Plusowa temperatura ma utrzymać się w Łomży do środy wieczorem. Od czwartku nad region nadciągnie lekki mróz - do ok. -4 stopni C.
Prawdziwa zima ma do nas wrócić od soboty. Słupki rtęci pokażą nawet 10 stopni na minusie. Od soboty wracają też opady śniegu.
Wg prognoz długoterminowych, przygotowanych przez Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej, zimowa aura utrzyma się już do końca lutego.