Do 5 lat pozbawienia wolności grozi 60-latkowi, którego wczoraj zatrzymali policjanci z łomżyńskiej drogówki. Kierowca złamał zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.
60-letni mieszkaniec naszego powiatu postanowił wsiąść za kierownicę skody. Został zatrzymany do kontroli.
- Podczas sprawdzenia w policyjnej bazie danych wyszło na jaw, że mieszkaniec powiatu łomżyńskiego ma zakaz prowadzenia pojazdów. Zakaz ten został orzeczony w 2022 i obowiązuje do 2025 roku za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości. Samochód nieodpowiedzialnego kierowcy został zholowany, a on sam odpowie za niestosowanie się do sądowego zakazu - informuje KMP w Łomży.
Mężczyźnie grozi do 5 lat pozbawienia wolności.
zdj. ilustracyjne / KMP w Łomży