Reklama

Złamał zakaz i wsiadł za kierownicę. Mieszkańcowi powiatu łomżyńskiego grozi więzienie

18/04/2023 13:58

Do 5 lat pozbawienia wolności grozi 60-latkowi, którego wczoraj zatrzymali policjanci z łomżyńskiej drogówki. Kierowca złamał zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

60-letni mieszkaniec naszego powiatu postanowił wsiąść za kierownicę skody. Został zatrzymany do kontroli.

- Podczas sprawdzenia w policyjnej bazie danych wyszło na jaw, że mieszkaniec powiatu łomżyńskiego ma zakaz prowadzenia pojazdów. Zakaz ten został orzeczony w 2022 i obowiązuje do 2025 roku za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości. Samochód nieodpowiedzialnego kierowcy został zholowany, a on sam odpowie za niestosowanie się do sądowego zakazu - informuje KMP w Łomży.

Mężczyźnie grozi do 5 lat pozbawienia wolności. 

Reklama

zdj. ilustracyjne / KMP w Łomży

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości