Wszystko wydarzyło się około godz. 11:00. Jadąca Aleją Legionów kobieta wjechała przez ogrodzenie na jedną z posesji. Policja przekazuje, że najprawdopodobniej przyczyną całego zdarzenia było to, że kierująca volkswagenem polo "złapała gumę".
Efekt był taki, że kierująca straciła panowanie nad pojazdem, a jej auto wjechało przez ogrodzenie na teren jednej z położonych przy Al. Legionów posesji.
Na miejsce udali się łomżyńscy policjanci, którzy przy okazji pomogli w wymianie koła. Kierująca mogła dzięki temu jechać dalej. Policja przekazuje, że kobieta była trzeźwa. Na szczęście nic nikomu się nie stało.