Reklama

"Złapała gumę" i uderzyła w bramę [FOTO]

31/10/2019 12:37

Wszystko wydarzyło się około godz. 11:00. Jadąca Aleją Legionów kobieta wjechała przez ogrodzenie na jedną z posesji. Policja przekazuje, że najprawdopodobniej przyczyną całego zdarzenia było to, że kierująca volkswagenem polo "złapała gumę".

Efekt był taki, że kierująca straciła panowanie nad pojazdem, a jej auto wjechało przez ogrodzenie na teren jednej z położonych przy Al. Legionów posesji.

Na miejsce udali się łomżyńscy policjanci, którzy przy okazji pomogli w wymianie koła. Kierująca mogła dzięki temu jechać dalej. Policja przekazuje, że kobieta była trzeźwa. Na szczęście nic nikomu się nie stało.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości