Policja zatrzymała złodzieja, którego łupem padły artykuły spożywcze oraz alkohol. W schwytaniu mężczyzny pomógł monitoring. Mężczyźnie grozi do 5 lat pozbawienia wolności.
Wysokomazowieccy kryminalni zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzieże sklepowe. Do kradzieży dochodziło w jednym ze sklepów w Szepietowie, jak ustalili policjanci ginęły tam artykuły spożywcze i alkohole. Ze wstępnych ustaleń wynika, że straty oszacowano na ponad 600 złotych. Dzięki kamerom monitoringu udało się ustalić tożsamość złodzieja, którym okazał się być 38-letni mieszkaniec powiatu.
Policja informuje, że za to przestępstwo mężczyźnie grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.
źródło: KPP Wysokie Mazowieckie
zdj. główne: pixabay.com