Reklama

Zlikwidowano nielegalny salon gier hazardowych w Łomży [FOTO]

12/06/2023 08:00

Krajowa Administracja Skarbowa wspólnie z łomżyńską policją zlikwidowali nielegalny salon gier hazardowych w jednym z lokali w Łomży. Kobiecie nadzorującej nielegalny salon gier hazardowych grozi grzywna lub kara pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej z podlaskiej Krajowej Administracji Skarbowej wspólnie z łomżyńską policją zlikwidowali nielegalny salon gier hazardowych w Łomży. Z informacji przekazanych przez Izbę Administracji Skarbowej w Białymstoku dowiadujemy się, że w jednym z lokali w Łomży zabezpieczono 6 nielegalnych automatów.

- Podczas przeszukania mundurowi znaleźli również notatki związane z nielegalną działalnością oraz pieniądze przeznaczone na ewentualne wygrane – blisko 7 tys. zł - informuje podlaska KAS

Reklama

Nielegalnym salonem gier hazardowych nadzorowała kobieta, która usłyszała zarzut prowadzenia gier hazardowych wbrew przepisom, za co grozi jej grzywna lub kara pozbawienia wolności do lat 3. Na miejscu zatrzymano również 34-letniego mężczyznę, który grał na jednym z automatów. 

- Mężczyzna, który grał na jednym z automatów odpowie za uczestnictwo w nielegalnych grach hazardowych. 34-latek musi liczyć się z karą grzywny - relacjonuje podlaska KAS

Osobom urządzającym gry wbrew przepisom ustawy o grach hazardowych oprócz sankcji karnych grozi kara pieniężna 100 tys. zł za każdy nielegalny automat.

Reklama

 

źródło: Izba Administracji Skarbowej w Białymstoku 

źródło zdjęć:  Izba Administracji Skarbowej w Białymstoku 

zdj. główne: Izba Administracji Skarbowej w Białymstoku 

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości