Reklama

Kradł alkohol i perfumy. Część wypijał, część sprzedawał i przepijał

17/05/2023 15:06

Policjanci zatrzymali mieszkańca naszego miasta, który podejrzewany jest o kradzieże w Łomży i okolicznych miejscowościach. Mężczyzna skradziony alkohol wypijał na bieżąco. Ukradzione perfumy sprzedawał, żeby mieć na alkohol.

Z policyjnej relacji wynika, że do kradzieży dochodziło w kwietniu na terenie powiatu łomżyńskiego oraz kolneńskiego. Z półek sklepowych znikały perfumy i różnego rodzaju alkohol.Poszkodowani wycenili straty na ponad 6000 złotych.

Podejrzany o dokonanie kradzieży został zatrzymany przez łomżyńskich kryminalnych.

- 34-letni mieszkaniec Łomży podczas przesłuchania zeznał, że skradziony alkohol spożywał na bieżąco. Perfumy, które padały jego łupem sprzedawał przypadkowym osobom, a uzyskane pieniądze przeznaczał również na alkohol. Łomżanin usłyszał już zarzuty, przyznał się do popełnianych czynów, a nawet poinformował o innych kradzież, których się dopuścił. Teraz jego dalszym losem zajmie się sąd.

Reklama

Policja dodaje, że mężczyźnie grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

zdj. KMP w Łomży

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości