Policjanci zatrzymali mieszkańca naszego miasta, który podejrzewany jest o kradzieże w Łomży i okolicznych miejscowościach. Mężczyzna skradziony alkohol wypijał na bieżąco. Ukradzione perfumy sprzedawał, żeby mieć na alkohol.
Z policyjnej relacji wynika, że do kradzieży dochodziło w kwietniu na terenie powiatu łomżyńskiego oraz kolneńskiego. Z półek sklepowych znikały perfumy i różnego rodzaju alkohol.Poszkodowani wycenili straty na ponad 6000 złotych.
Podejrzany o dokonanie kradzieży został zatrzymany przez łomżyńskich kryminalnych.
- 34-letni mieszkaniec Łomży podczas przesłuchania zeznał, że skradziony alkohol spożywał na bieżąco. Perfumy, które padały jego łupem sprzedawał przypadkowym osobom, a uzyskane pieniądze przeznaczał również na alkohol. Łomżanin usłyszał już zarzuty, przyznał się do popełnianych czynów, a nawet poinformował o innych kradzież, których się dopuścił. Teraz jego dalszym losem zajmie się sąd.
Reklama
Policja dodaje, że mężczyźnie grozi do 5 lat pozbawienia wolności.
zdj. KMP w Łomży