Tragiczny finał wypadku w Łomży. Nie żyje 96-letnia kobieta, która wczoraj po południu wypadła z balkonu bloku przy ul. Kasztelańskiej.
Do zdarzenia doszło w bloku, który jest w trakcie remontu. Z pierwszych informacji policji wynikało, że kobieta spadła z balkonu znajdującego się na 3. piętrze budynku. Upadła na znajdujące się piętro niżej rusztowanie. Na miejsce wezwano służby ratunkowe. Kobieta trafiła do szpitala.
Niestety, wypadek zakończył się tragicznie. Prokuratura potwierdza, że poszkodowana kobieta zmarła.
Dokładne okoliczności tragedii będą wyjaśniane. Balkony - według wstępnych informacji - nie posiadały balustrady.
O zdarzeniu informowaliśmy tutaj: Z ostatniej chwili! Kobieta wypadła z balkonu [FOTO]