Reklama

Zmierzą się w turnieju minikoszykówki

27/02/2012 10:35

Siedem zespołów dziewczęcych i dziesięć męskich będzie rywalizowało ze sobą w Międzynarodowym Turnieju Minikoszykówki Dziewcząt i Chłopców „ŁOMŻYŃSKA ZIMA 2012". Rozgrywki rozpoczną się w piątek. Wstęp na mecze, które będą trwały przez cały weekend, jest bezpłatny.

Turniej minikoszykówki "Łomżyńska Zima", podczas którego zespoły będą rywalizować o Puchar Prezydenta Łomży, odbędzie się już po raz piętnasty.

W hali im. Olimpijczyków Polskich przy ul. Księżnej Anny rywalizować będą chłopcy. Zobaczymy dwa zespoły z Łomży – UKS „Dziewiątka” i UKS „Łomżyczka 10”, a także: MTS Zambrów, MUKS Piaseczno, UKS „Trójeczka” Olsztyn, PKK „Żubry” Białystok, UKS „Trójka” Żyrardów, TSK „Roś” Pisz, UKS „Piątka” Lublin i PKS „Sokół” Grodno.

W sali gimnastycznej „Ekonomika” spotkają się młode koszykarki: UKS „Dziewiątka” Łomża, UKS „Basket 47” Białystok, UKS „Stoczek 45” Białystok, UKS „Trójka” Żyrardów, „Lider” Tomaszów Mazowiecki, UKS „DE LA SALLE” Gdańsk, i PKS „Sokół” Grodno. 

Reklama

Rozgrywki prowadzone będą systemem „każdy z każdym” w kategorii dziewcząt i „grupowym” w kategorii chłopców.

Mecze rozpoczną się w najbliższy piątek, 2.marca o godz. 8.30. W sobotę rozgrywki będą trwać od godz. 8.00 do 22.00, a w niedzielę od godz. 7.30 do 14.00. Wstęp na wszystkie mecze turniejowe jest bezpłatny. Patronat nad imprezą objęło Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Łomżyńskiej.


Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości