Na kortach III Liceum Ogólnokształcącego w Łomży odbył się turniej w tenisie Hexabank Cup. Zawodnicy z Uczniowskiego Klubu Sportowego Return Łomża mogą pochwalić się świetnymi osiągnięciami.
Izabela Waldzińska (UKS Returrn Łomża) i Hubert Sosnowski (KT Dzikiewicz Białystok) wygrali Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Młodzików do lat 14. w tenisie HEXABANK CUP. W deblu zwyciężyli Jowita Rusiecka i Maria Jankowska oraz Artur Modzelewski i Szymon Klewicki ( wszyscy Return Łomża).
Turniej pod patronatem Podlaskiego Wojewódzkiego Związku Tenisowego rozegrany był w Łomży na kortach III Liceum Ogólnokształcącego.
źródło: nadesłane