Reklama

Znakomite osiągnięcia UKS Return Łomża w tenisie Hexabank Cup [FOTO]

27/09/2023 07:30

Na kortach III Liceum Ogólnokształcącego w Łomży odbył się turniej w tenisie Hexabank Cup. Zawodnicy z Uczniowskiego Klubu Sportowego Return Łomża mogą pochwalić się świetnymi osiągnięciami.

Izabela Waldzińska (UKS Returrn Łomża) i Hubert Sosnowski (KT Dzikiewicz Białystok) wygrali Mistrzostwa Województwa Podlaskiego Młodzików do lat 14. w tenisie HEXABANK CUP.  W  deblu zwyciężyli Jowita Rusiecka i Maria Jankowska oraz Artur Modzelewski i Szymon Klewicki ( wszyscy Return Łomża).

Turniej pod patronatem Podlaskiego Wojewódzkiego Związku Tenisowego rozegrany był w Łomży na kortach III Liceum Ogólnokształcącego.

 

źródło: nadesłane

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości