W pokoju hotelowym znaleziono ciało 57-letniego mężczyzny. Sprawą zajmuje się prokuratura.
Do tragicznego zdarzenia doszło wczoraj (27.06 - wtorek) na terenie jednego z obiektów w Ostrołęce. To właśnie tam przed godziną 11:00 o całym zdarzeniu policję poinformowała obsługa hotelu.
- Według ustaleń funkcjonariuszy w pokoju hotelowym znaleziono ciało 57-letniego ostrołęczanina - poinformował portal moja-ostroleka.pl kom. Tomasz Żerański, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.
Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że nic nie wskazuje na udział osób trzecich.
Sprawą zajmuje się prokuratura.
źródło: moja-ostroleka.pl
zdj. główne: pixabay