Reklama

Znaleziono ciało mężczyzny w pokoju hotelowym

28/06/2023 08:59

W pokoju hotelowym znaleziono ciało 57-letniego mężczyzny. Sprawą zajmuje się prokuratura.

Do tragicznego zdarzenia doszło wczoraj (27.06 - wtorek) na terenie jednego z obiektów w Ostrołęce. To właśnie tam przed godziną 11:00 o całym zdarzeniu policję poinformowała obsługa hotelu.

- Według ustaleń funkcjonariuszy w pokoju hotelowym znaleziono ciało 57-letniego ostrołęczanina - poinformował portal moja-ostroleka.pl kom. Tomasz Żerański, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce. 

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że nic nie wskazuje na udział osób trzecich.

Sprawą zajmuje się prokuratura. 

Reklama

 

źródło: moja-ostroleka.pl

zdj. główne: pixabay

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości