Reklama

Znamy najlepszych w II lidze

Za nami druga kolejka Miejskiej Ligi Piłki Nożnej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łomży.

Poznaliśmy Drużynę Tygodnia II ligi. Wśród wyróżnionych znaleźli się: Michał Pardo (Ink Prestige Tatuaże Barber), Paweł Siekierski (MG Energetyka), Damian Chojnowski (Drużyna A) oraz Piotr Szymański (AS Narew Łomża).

W premierowej odsłonie nominację otrzymali: Kamil Ostrowski (MG Energetyka), Krystian Bialuk (Ink Prestige Tatuaże Barber), Mariusz Zalewski (Drużyna A) oraz Paweł Szymańński (AS Narew Łomża).

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości