Andrzej Modzelewski i Krzysztof Kozicki ponownie triumfowali podczas Łomżyńskich Mistrzostw w Piłkarzyki. W tegorocznych zawodach wzięło udział kilkanaście dwuosobowych drużyn.
Poziom rozgrywek oraz wyśmienita pogoda, przyciągnęły znaczną ilość kibiców, którzy żywiołowo dopingowali wspierane przez siebie drużyny. O godzinie 15-tej rozlosowano dwie grupy. Mecze rozgrywano systemem każdy z każdym. Na spotkania składały się dwie połowy grane do 5 bramek. W przypadku remisu (po jednej wygranej połowie) zawodnicy rozgrywali dodatkową partię. Z grupy A do półfinałów awansowała drużyna MOSiR (komplet zwycięstw) i Arial (jedna porażka w fazie grupowej) natomiast w grupie B awans wywalczyły Charty Afgańskie i Blu.
Po pasjonujących spotkaniach półfinałowych, okazało się, że w finale VII Otwartych Mistrzostw Łomży w Piłkarzyki, w szranki ze sobą staną MOSiR i Arial! Zarówno zawodnicy jak i zgromadzeni kibice byli pod wrażeniem wymiany ciosów jaka miała miejsce w trakcie 10 minutowego spotkania finałowego zakończonego wynikiem 2:0. Ostatecznie zwycięzcami VII Łomżyńskich Mistrzostw w Piłkarzyki została drużyna „MOSiR” w składzie Andrzej Modzelewski – dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łomży oraz Krzysztof Kozicki. II miejsce zajął Jacek Popielarz i Mariusz Małachowski czyli drużyna „Arial”. Na podium stanęli również Tomasz Śniedko i Mariusz Przestrzelski reprezentujący ekipę „Blu”. Organizatorzy wyróżni również zdobywców IV miejsca, czyli przedstawicieli drużyny o egzotycznie brzmiącej nazwie „Charty Afgańskie” Łukasz Sobuta i Daniel Czartoryski.
Wszyscy startujący w zawodach otrzymali pamiątkowe medale i dyplomy, natomiast zdobywcom miejsc I-IV wręczono puchary, wejściówki do Parku Wodnego oraz drobne nagrody rzeczowe. MOSIR już dziś zaprasza na przyszłoroczną - VIII -edycję Łomżyńskich Mistrzostw w Piłkarzyki.
Źródło: MOSiR/mylomza