Do godz. 9.00 na ławeczce Hanki Bielickiej na ul. Farnej w Łomży potrwa nadawanie Poranka Wnet, transmitowanego przez łomżyńskie Radio Nadzieja. Program na żywo prowadzi Krzysztof Skowroński.
Poranek Wnet, prowadzony przez Krzysztofa Skowrońskiego i Wojciecha Cejrowskiego, nadwany jest przez Radio Nadzieja od kilku miesięcy.
Dziś po raz pierwszy audycja prowadzona jest w Łomży, na ławeczce Hanki Bielickiej na ul. Farnej. Krzysztof Skowroński zapowiedział, że nie jest to jego ostatnia wizyta w naszym mieście. Program radiowy z różnych miejsc Łomży ma być nadawany jeszcze kilkukrotnie.
Gośćmi dzisiejszego wydania Poranka Wnet był m.in. prezydent Łomży Mieczysław Czerniawski, dr Krzysztof Sychowicz z białostockiego oddziału IPN czy Jarosław Antoniuk, dyrektor Teatru Lalki i Aktora w Łomży.