Reklama

Zniszczył karoserię samochodu

14/07/2015 13:54

Policjanci z Łomży zatrzymali 31-letniego mieszkańca miasta podejrzanego o uszkodzenie mienia. Mężczyzna usłyszał już zarzut i teraz za swoje niezgodne z prawem postępowanie odpowie przed sądem.

Dzisiaj policjanci Wydziału Dochodzeniowo – Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Łomży zatrzymali i przedstawili zarzut uszkodzenia mienia 31-letniemu mieszkańcowi miasta.

Do zdarzenia doszło pod koniec czerwca tego roku na jednym z parkingów przy ul. Wojska Polskiego. Tam sprawca używając ostrego narzędzia porysował lakier na wszystkich elementach karoserii fiata punto. Właścicielka swoje straty oszacowała na ponad 4,5 tys. złotych.

31-latek przyznał się do popełnienia zarzucanego mu czynu i wyraził chęć dobrowolnego poddania się karze. Teraz o jego losie zadecyduje sąd.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości