Reklama

Zniszczyli betonowe ogrodzenie- grozi im nawet 5. lat!

27/04/2011 08:57

Już jutro trzech mężczyzn, którzy w wielkanocny poniedziałek nad ranem zniszczyli ogrodzenie przy ul. Piłsudskiego, stanie przed prokuratorem. Grozi im nawet do pięciu lat pozbawienia wolności.

Trzech mężczyzn w wieku 22-23 lata wracało z imprezy. Podczas drogi, na ul. Piłsudskiego zniszczyli ogrodzenie betonowe jednej z prywatnych posesji. Uszkodzili 12. przęseł, wartych ponad 3.600 złotych.

Jak się okazało, wszyscy mężczyźni byli pijani. Rekordzista miał 2,7 promila alkoholu. Drugi dzień świąt łomżyniacy spędzili w policyjnej izbie zatrzymań.

Jutro zajmie się nimi prokurator. Za zniszczenie mienia łomżyniakom grozi od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości