Wczoraj około południa dyżurny łomżyńskiej Policji odebrał sygnał o zwłokach mężczyzny znajdujących się na jednej z działek przy Grobli Jednaczewskiej. Na miejsce udał się natychmiast policyjny patrol, a także prokurator i lekarz.
- Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako nagły zgon. Informacja wpłynęła o godz. 12.20. Zwłoki znajdowały się na terenie ogródków działkowych przy Grobli Jednaczewskiej. Dyżurny otrzymał zgłoszenie telefoniczne od kobiety. Na miejsce natychmiast udali się mundurowi wraz z prokuratorem Prokuratury Rejonowej w Łomży i lekarz biegły. Lekarz stwierdził zgon, a prokurator wykluczył udział osób trzecich - przekazuje Urszula Brulińska z Zespołu Kominikacji Społecznej KMP w Łomży.
Po pierwszych oględzinach lekarz określił przyczynę śmierci jako naczyniowo-sercową.