Reklama

Zwłoki znalezione przy torach

17/06/2015 10:50

Zwłoki prawdopodobnie bezdomnego mężczyzny zostały dziś przed południem znalezione w rejonie byłej stacji PKP w Łomży. Na miejscu pojawił się prokurator i grupa dochodzeniowo-śledcza. Zwłoki przewiezione zostały do prosektorium, gdzie wykonana zostanie ich sekcja.

O godzinie 10.52 dyżurny łomżyńskiej Policji otrzymał informację ze Straży Miejskiej o znalezieniu zwłok nieznanego mężczyzny. Natknął się na nie przypadkowy przechodzień i poinformował strażników.

Na miejsce udał się patrol Policji, który potwierdził, że w rejonie byłej stacji PKP, pomiędzy torami a składowiskiem drewna, na utworzonym w tym miejscu legowisku, znajdują się zwłoki około 60-letniego mężczyzny. Wezwana została grupa dochodzeniowo-śledcza, która zabezpieczyła ślady i prokurator, który objął nadzór nad postępowaniem.

Reklama

Przyczyny śmierci prawdopodobnie bezdomnego mężczyzny, wyjaśni sekcja zwłok. Jak podaje Urszula Brulińska z KMP w Łomży, na ciele denata nie było widocznych obrażeń.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości