Reklama

Zwycięska walka zawodnika Łomżyńskiego Klubu Karate

16/05/2011 07:38

W minioną sobotę odbyła się w Białymstoku gala sportów walki w formułach mma, muai thai, karate. W gali wystartował zawodnik podsekcji K-1 Łomżyńskiego Klubu Karate Abdul Dudajew. Stoczył trzyrundową walkę w formule muai thai z zawodnikiem z klubu muai thai Łask, wygrywając pojedynek przed czasem w trzeciej rundzie przez KO.

Była to jego pierwsza walka w kategorii seniorów. Tym bardziej cieszy styl w jakim wygrał pojedynek. Jego przeciwnik był liczony już w pierwszej rundzie po okrężnym kopnięciu na głowę. W trzeciej rundzie walkę zakończyło kopnięcie kolanem.

W najbliższym czasie – 27 maja br. - podczas gali w Ostrołęce, Abdula Dudajewa czeka pierwsza walka zawodowa seniorów w formule kick boxing o pas międzynarodowego Mistrza Polski. Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników sportów walki do kibicowania łomżyńskiemu zawodnikowi.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości