Reklama

Życzenia bożonarodzeniowe JM Rektora Wyższej Szkoły Agrobiznesu w Łomży

27/12/2020 13:50

Drodzy Studenci, Pracownicy, Przyjaciele i Sympatycy Wyższej Szkoły Agrobiznesu w Łomży, Święta Bożego Narodzenia to wyczekiwany czas wytchnienia, spokoju i radości. To czas, który co roku spędzamy w gronie Rodziny i najbliższych. W tym szczególnym roku w naszych domach będzie to wyglądało inaczej – będziemy starali się ograniczać spotkania, być odpowiedzialnymi w trosce o siebie nawzajem.

Jako społeczność akademicka, wyjątkowo nie spotykamy się w te Święta osobiście. Przyjmijcie jednak proszę szczere życzenia Świąt wypełnionych zdrowiem, miłością i spokojem. Pamiętajcie, że Boże Narodzenie to czas nadziei i oczekiwania, również za tą normalnością, za którą wszyscy tak bardzo tęsknimy.

Dziękuję, że pomimo tych trudnych czasów wszyscy tak dobrze wypełnicie obowiązki. To dzięki wspólnym staraniom zarówno studentów jak i pracowników Uczelnia jest w stanie sprawnie i efektywnie pracować w tych trudnych czasach.

Życzę spełnienia wszelkich marzeń oraz samych sukcesów w nadchodzącym
2021 roku!

JM Rektor Wyższej Szkoły Agrobiznesu w Łomży
dr hab. Roman Engler prof. nadzw.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości