30/08/2025 | Autor: Portal mylomza.pl | źródło: mylomza.pl
W dniu Złotych Godów parom towarzyszyły bliscy, a uroczystość w Hali Kultury była pełna wzruszeń. Symboliczna lampka szampana, pyszny tort i niezapomniane występy Agnieszki Żemek-Pawczyńskiej dodawały magii. Medal za Długoletnie Pożycie Małżeńskie odebrali Roman i Irena Bałazy, Andrzej i Jadwiga Borawscy, oraz inne pary, których miłość stanowi wzór. Twoja galeria zdjęć z tego szczególnego wydarzenia o godzinie 10:00 łączy tradycję, wzruszenia i radość.