Wróć do artykułu

Zdjęcia Motocykliści z relikwiami św. Andrzeja Boboli przejechali przez Łomżę [FOTO] - fotorelacja

18/05/2025 | Autor: Portal mylomza.pl | źródło: mylomza.pl

Fotografie Kościół Łomża

Galeria przedstawia przebieg emocjonującej pielgrzymki kolumny jednośladów, która rozpoczęła się spod muszli koncertowej, a następnie odwiedziła klasztor Ojców Kapucynów, łomżyńską katedrę, opactwo Panien Benedyktynek oraz parafię św. Andrzeja Boboli. Wydarzenie kulminacyjne to msza święta o godzinie 12:00 z poświęceniem motocykli, emocjonujące spotkanie wiary, pasji i refleksji duchowej. Wartość pielgrzymki podkreślił ks. Andrzej Popielski, a podziękowania skierowano do komandora Wiesława Wądołowskiego, inicjatora niezwykłego wydarzenia. Fotografie ukazują duchową podróż w ślady św. Andrzeja Boboli, jednego z patronów Polski i Diecezji Łomżyńskiej, który do dziś stanowi inspirację dla wiernych.

Łomża - zdjęcia

Reklama