06/05/2025 | Autor: Portal mylomza.pl | źródło: mylomza.pl
W niedzielę, 4 maja ksiądz Tomasz Grala odprawił mszę w języku hiszpańskim na prośbę Kolumbijczyków z Łomży. Emocjonalne wspomnienia związane z Madrytem, gdzie doktoryzował się z filozofii, sprawiły, że doświadczenie to było dla niego wyjątkowe. Frekwencja była imponująca, a około 70 Kolumbijczyków, mieszkańcy Łomży oraz studenci uczestniczyli w tej wyjątkowej mszy. Ksiądz zapowiada kolejną mszę po wakacjach oraz utworzenie grupy duszpasterskiej.