Policjanci z drogówki w Nowogrodzie zatrzymali do kontroli samochód, za kierownicą którego siedział 32-letni mieszkaniec Łomży. Jak się okazało, mężczyzna figurował w policyjnej bazie danych jako osoba poszukiwana do odbycia kary 45 dni aresztu. Dodatkowo 32-latek prowadził pojazd bez uprawnień, a badania narkotesterem wykazały, że kierował pod wpływem środków odurzających.
Podczas przeszukania mężczyzny, mundurowi znaleźli przy nim dwie torebki strunowe. Wstępne badania substancji wykazały, że była to marihuana i amfetamina.
Teraz 32-latek usłyszy zarzuty posiadania środków odurzających oraz jazdy pod ich wpływem. Ponadto odpowie za wykroczenie prowadzenia pojazdu bez uprawnień.