Reklama

Kontrola drogowa ujawnia poszukiwanego z narkotykami

20/05/2024 13:37

Policjanci z drogówki w Nowogrodzie zatrzymali do kontroli samochód, za kierownicą którego siedział 32-letni mieszkaniec Łomży. Jak się okazało, mężczyzna figurował w policyjnej bazie danych jako osoba poszukiwana do odbycia kary 45 dni aresztu. Dodatkowo 32-latek prowadził pojazd bez uprawnień, a badania narkotesterem wykazały, że kierował pod wpływem środków odurzających.

Podczas przeszukania mężczyzny, mundurowi znaleźli przy nim dwie torebki strunowe. Wstępne badania substancji wykazały, że była to marihuana i amfetamina.

Teraz 32-latek usłyszy zarzuty posiadania środków odurzających oraz jazdy pod ich wpływem. Ponadto odpowie za wykroczenie prowadzenia pojazdu bez uprawnień.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości