Reklama

100 tysięcy złotych z budżetu miasta trafi do strażaków?

19/03/2019 16:02

100 tysięcy złotych zamierza przekazać na rzez Komendy Miejskiej PSP w Łomży prezydent Mariusz Chrzanowski. Środki mają pozwolić na zakup sprzętu ochrony dróg oddechowych, który użytkowany jest już od 20 lat.

– Doceniam pracę straży pożarnej, dlatego dbając o bezpieczeństwo strażaków, którzy ratują życie, zdrowie i mienie naszych mieszkańców, poprosiłem komendanta o wskazanie najpilniejszych potrzeb - komentuje prezydent Mariusz Chrzanowski.

Komendant PSP w Łomży podkreśla, że sprawne skuteczne i bezpieczne prowadzenie działań ratowniczych wymaga jak najlepszego wyposażenia strażaków w odpowiedni sprzęt ratowniczy i środki ochrony indywidualnej.

– Wymiana wyeksploatowanego sprzętu ochrony dróg oddechowych, użytkowanego w naszej komendzie od 20 lat, znacząco poprawi bezpieczeństwo strażaków – informuje st. bryg. Dionizy Krzyna.

Reklama

Tematem przekazania 100 tys. złotych na zakup sprzętu dla łomżyńskich strażaków radni miejscy zajmą się podczas najbliższej sesji.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości