Reklama

13 punktów karnych i 1500 złotych mandatu za jazdę w terenie zabudowanym

28/09/2023 08:08

66-latka została zatrzymana przez policjantów z drogówki za przekroczenie dozwolonej prędkości w obszarze zabudowanym. Kobietę ukarano mandatem w wysokości 1500 złotych, a na jej konto trafiło 13 punktów.

Kolneńscy policjanci zatrzymali kierującą skodą, która w obszarze zabudowanym przekroczyła dozwoloną prędkość o ponad 50 km/h. 
 

- Kierująca skodą jechała z prędkością 104 km/h, gdzie obowiązuje „pięćdziesiątka”. Mieszkanka województwa łódzkiego straciła prawo jazdy - informuje KPP Kolno. 
 

Miejsce przeprowadzonej kontroli było wskazywane przez internautów na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.

 

źródło: KPP Kolno

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości