66-latka została zatrzymana przez policjantów z drogówki za przekroczenie dozwolonej prędkości w obszarze zabudowanym. Kobietę ukarano mandatem w wysokości 1500 złotych, a na jej konto trafiło 13 punktów.
Kolneńscy policjanci zatrzymali kierującą skodą, która w obszarze zabudowanym przekroczyła dozwoloną prędkość o ponad 50 km/h.
- Kierująca skodą jechała z prędkością 104 km/h, gdzie obowiązuje „pięćdziesiątka”. Mieszkanka województwa łódzkiego straciła prawo jazdy - informuje KPP Kolno.
Miejsce przeprowadzonej kontroli było wskazywane przez internautów na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.
źródło: KPP Kolno