Dwóch kierowców straciło prawa jazdy za przekroczenie dopuszczalnej prędkości w obszarze zabudowanym. Miejsca kontroli zostały wskazane przez internautów na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.
Policjanci z łomżyńskiej drogówki zatrzymali prawa jazdy dwóm kierowcom, którzy przekroczyli dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym. Kontrole przeprowadzono wczoraj w Śniadowie.
Pierwszy zatrzymany to 60-letni kierowca volkswagena, który przekroczył prędkość o 52 km/h.
- 60-letni mieszkaniec Otwocka jechał 92 kilometry na godzinę, gdzie obowiązywała "czterdziestka" - relacjonuje KMP Łomża.
Drugi kierowca, który stracił prawo jazdy to 29-letni mężczyzna. Jak informuje łomżyńska policja, mieszkaniec Troszyna jechał 105 kilometrów na godzinę.
Obaj kierowcy stracili prawa jazdy, a także zostali ukarani mandatem w wysokości 1500 zł.
źródło: KMP Łomża
zdj. główne: KMP Łomża