Reklama

1500 zł mandatu i zatrzymane prawa jazdy

11/09/2023 11:34

Dwóch kierowców straciło prawa jazdy za przekroczenie dopuszczalnej prędkości w obszarze zabudowanym. Miejsca kontroli zostały wskazane przez internautów na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. 

Policjanci z łomżyńskiej drogówki zatrzymali prawa jazdy dwóm kierowcom, którzy przekroczyli dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym. Kontrole przeprowadzono wczoraj w Śniadowie. 

Pierwszy zatrzymany to 60-letni kierowca volkswagena, który przekroczył prędkość o 52 km/h. 
 

 - 60-letni mieszkaniec Otwocka jechał 92 kilometry na godzinę, gdzie obowiązywała "czterdziestka" - relacjonuje KMP Łomża. 
 

Drugi kierowca, który stracił prawo jazdy to 29-letni mężczyzna. Jak informuje łomżyńska policja, mieszkaniec Troszyna jechał 105 kilometrów na godzinę.

Reklama

Obaj kierowcy stracili prawa jazdy, a także zostali ukarani mandatem w wysokości 1500 zł. 

 

źródło: KMP Łomża
zdj. główne: KMP Łomża

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości