Reklama

154 km/h między Łomżą a Zambrowem [VIDEO]

05/05/2015 08:50

Policjanci z podlaskiej drogówki zatrzymali 27-latka kierującego audi za przekroczenie prędkości o 64 km/h. W trakcie kontroli okazało się, że kierujący stracił już prawo jazdy za przekroczenie limitu punktów karnych, a ponadto kieruje pojazdem niedopuszczonym do ruchu.

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku patrolowali 1 maja drogę krajową nr 63 pomiędzy Zambrowem a Łomżą. Po godzinie 17.00 w rejonie miejscowości Zbrzeźnica zarejestrowali za pomocą wideorejestratora kierującego audi, który jechał 154 km/h przekraczając w ten sposób dozwoloną prędkość o 64 km/h.

Mundurowi zatrzymali do kontroli ten pojazd. Okazało się, że za jego kierownicą siedzi 27-latek, który nie ma uprawnień do kierowania, ponieważ zostały mu odebrane za przekroczenie limitu 24 punktów karnych. Ponadto w trakcie kontroli okazało się, że audi nie jest dopuszczone do ruchu.

Reklama

27-latek przyznał kontrolującym go policjantom, że pomimo braku prawa jazdy na co dzień kieruje pojazdami, a szybka jazda sportowymi samochodami to jego hobby. Ponadto, jeżeli chodzi o audi to nie miał do tej pory czasu, aby zadbać o jego dopuszczenie do ruchu.

W związku z powyższym mundurowi uznali, że nałożenie na 27-latka, kolejnego zresztą w jego karierze kierowcy, mandatu karnego nie powstrzyma go od dalszego naruszania przepisów kodeksu drogowego. W powyższej sprawie zostanie skierowany wniosek do sądu i tam nieodpowiedzialny kierujący będzie tłumaczył się ze swojego zachowania na drodze.

Reklama

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości