Młoda mieszkanka gminy Wizna usiłowała dokonać kradzieży artykułów chemicznych. Została przyłapana przez pracowników ochrony jednego z łomżyńskich marketów.
Wczoraj, 7 marca po południu, łomżyńscy policjanci interweniowali w związku z ujęciem nieletniej przez pracowników ochrony jednego z marketów w centrum miasta. Dziewczyna usiłowała dokonać kradzieży kosmetyków.
- Jak ustalili mundurowi, nastolatka po wejściu do sklepu wzięła z półki błyszczyk do ust i dwa brązery o łącznej wartości blisko 75 złotych. Następnie schowała kosmetyki do kieszeni i zaczęła pośpiesznie wychodzić, nie płacąc za nie. Została zatrzymana tuż za linią kas przez pracowników ochrony, którzy zawiadomili o całym zdarzeniu łomżyńską policję. Sprawczynią usiłowania kradzieży okazała się 16–letnia mieszkanka gminy Wizna – poinformowała Komenda Miejska Policji w Łomży.
Reklama
Teraz jej sprawą zajmie się sąd rodzinny i nieletnich.