Reklama

19-latek zatrzymany za posiadanie narkotyków

08/02/2024 08:00

Policjanci zatrzymali młodego mężczyznę, który posiadał w swoim mieszkaniu znaczne ilości narkotyków. Funkcjonariusze zabezpieczyli u młodego mieszkańca Grajewa ponad 100 gramów kryształu i około 4 gram suszu. Zatrzymanemu grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci wydziału kryminalnego ustalili, że 19-letni mieszkaniec  Grajewa w swoim mieszkaniu może posiadać substancje odurzające. Podczas przeszukania policjanci zabezpieczyli ponad 100 gramów kryształu i około 4 gramów suszu. Wstępne badania wykazują, że jest to klefedron i marihuana. Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności. Sąd podjął decyzje o umieszczeniu 19-latka w areszcie, gdzie spędzi najbliższe trzy miesiące.

Źródło: KPP Grajewo
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości