Reklama

2 maja Urząd Miejski w Łomży będzie nieczynny

02/04/2025 14:30

Spowodowane jest to tym, że ustawowo wolny od pracy dzień 3 maja przypada w tym roku w sobotę. Powoduje to, iż pracownikom Urzędu Miejskiego przysługuje zamiennie inny dzień wolny.

Informujemy, że 2 maja 2025 r. Urząd Miejski w Łomży będzie zamknięty. Spowodowane jest to tym, że ustawowo wolny od pracy dzień 3 maja przypada w tym roku w sobotę. Powoduje to, iż pracownikom Urzędu Miejskiego przysługuje zamiennie inny dzień wolny.

Podobna decyzja została podjęta wcześniej przez Prezesa Rady Ministrów dla członków korpusu służby cywilnej.

 

Źródło: Urząd Miasta Łomża
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości