Reklama

2 tys. zł mandatu i 14 punktów karnych za szybką jazdę

13/02/2024 11:20

23-latek został zatrzymany za przekroczenie dopuszczalnej prędkości w obszarze zabudowanym. Miejsce kontroli było wielokrotnie wskazywane przez internautów na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Do zdarzenia doszło w miejscowości Grochy Pogorzele w powiecie zambrowskim. To właśnie tam policjanci zatrzymali 23-letniego kierowcę. 

- Funkcjonariusze zatrzymali do kontroli skodę, której kierujący przekroczył prędkość o 61 kilometrów na godzinę w obszarze zabudowanym. Na tym odcinku drogi obowiązuje ograniczenie do "pięćdziesięciu" - informuje KPP Zambrów. 

Policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy. Kierowca został również ukarany mandatem karnym w wysokości 2000 złotych, a jego konto zasiliło 14 punktów.

Źródło: KPP Zambrów
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości