23-latek został zatrzymany za przekroczenie dopuszczalnej prędkości w obszarze zabudowanym. Miejsce kontroli było wielokrotnie wskazywane przez internautów na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.
Do zdarzenia doszło w miejscowości Grochy Pogorzele w powiecie zambrowskim. To właśnie tam policjanci zatrzymali 23-letniego kierowcę.
- Funkcjonariusze zatrzymali do kontroli skodę, której kierujący przekroczył prędkość o 61 kilometrów na godzinę w obszarze zabudowanym. Na tym odcinku drogi obowiązuje ograniczenie do "pięćdziesięciu" - informuje KPP Zambrów.
Policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy. Kierowca został również ukarany mandatem karnym w wysokości 2000 złotych, a jego konto zasiliło 14 punktów.