Reklama

20-latek wpadł w poślizg i dachował

31/07/2019 12:40

20-letni mieszkaniec powiatu łomżyńskiego nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, wpadł w poślizg, zjechał do rowu, a kierowany przez niego samochód ostatecznie dachował. Na szczęście nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń.

Do zdarzenia doszło wczoraj przed godz. 20:00 w Złotej Górze (gm. Łyse). Młody mieszkaniec naszego powiatu jechał w kierunku Łomży.

- 20-latek z terenu powiatu łomżyńskiego kierujący skodą fabią, jadąc od strony Łysych w kierunku Łomży, będąc w Złotej Górze nie dostosował prędkości do warunków drogowych, wpadł w poślizg i zjechał do przydrożnego rowu, gdzie pojazd dachował. Podróżował z pasażerką. Zarówno kierujący, jak też pasażerka nie odnieśli poważniejszych obrażeń - przekazał portalowi Moja Ostrołęka asp. Krzysztof Kolator z KMP w Ostrołęce.

Reklama

20-latek może mówić o sporym szczęściu. Policjanci nałożyli na niego mandat w wysokości 300 złotych, a do jego konta doliczyli 6 punktów karnych.

zdj. ilustracyjne

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości