Reklama

20-letni pirat drogowy zatrzymany w Nowogrodzie

19/02/2024 09:31

Funkcjonariusze z łomżyńskiej drogówki zatrzymali do kontroli 20-letniego kierowcę, który przekroczył dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym. Szybka jazda przyczyniła się do tego, że mężczyzna stracił prawo jazdy i został ukarany mandatem.

Do zatrzymania 20-latka doszło  wczoraj w Nowogrodzie. To właśnie tam młody kierowca przekroczył dozwoloną prędkość.

 - Okazał się nim 20-letni mieszkaniec Radomia. Mężczyzna jadąc bmw, gdzie obowiązuje „pięćdziesiątka”, przekroczył dozwoloną prędkość o 55 kilometrów na godzinę. Kontrola zakończyła się zatrzymaniem prawa jazdy oraz mandatem karnym w wysokości 1500 złotych - informuje KMP Łomża. 

Miejsce kontroli zostało wskazane przez internautów na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Źródło: KMP Łomża
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości