Drugi mecz i pierwsza wygrana Handballu Łomża w Podlaskiej Lidze Juniorek Młodszych!
Podopieczne Weroniki Serowik wygrały 35:30 z Handballem Bielsk Podlaski. Do przerwy nasze prowadziły 18:16. Co zrobiła Dominika Nadolna? Coś niecodziennego, niespotykanego. Zawodniczka klubu z Łomży zdobyła aż 21 bramek!
Handball Bielsk Podlaski - Handball Łomża 30:35 (16:18)
Handball Łomża: Wasilewska, Nerwińska - Frąckiewicz 2, Śliwecka 2, Nadolna 21, Narolewska 3, Żalek 1, Volos, Wasilewska, Makowska, Rogińska 1, Jastrzębska 1, Gadomska 1, Deptuła 1.
Brawo!