Jak poinformował dziś rano asp. Marcin Gawryluk z zespołu prasowego KWP w Białymstoku, w łomżyńskim szpitalu zmarła 28-latka, którą przewieziono wczoraj wieczorem po wypadku w Jednaczewie.
- Ze wstępnych ustaleń policji wynika że kierowca (lat 30) jadąc fordem z nieustalonych przyczyn zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Po przewiezieniu do szpitala zmarła pasażerka - lat 28 - relacjonuje asp. Marcin Gawryluk.
Wstępne ustalenia wskazują, że kierujący był trzeźwy.