Reklama

28-latka zmarła w szpitalu po wypadku w Jednaczewie

07/04/2019 10:27

Jak poinformował dziś rano asp. Marcin Gawryluk z zespołu prasowego KWP w Białymstoku, w łomżyńskim szpitalu zmarła 28-latka, którą przewieziono wczoraj wieczorem po wypadku w Jednaczewie.

Nieprzytomną, w ciężkim stanie kobietę zabrano do szpitala po wypadku w Jednaczewie. Do zdarzenia doszło o godzinie 22.

- Ze wstępnych ustaleń policji wynika że kierowca (lat 30)  jadąc fordem z nieustalonych przyczyn zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Po przewiezieniu do szpitala zmarła pasażerka - lat 28 - relacjonuje asp.  Marcin Gawryluk.

Wstępne ustalenia wskazują, że kierujący był trzeźwy.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości