Nawet mocno dojrzały wiek nie zawsze idzie w parze z rozumem. Udowodnili to policjanci, którzy z narkotykami w kieszeni zatrzymali 41-letniego mężczyznę. Łomżyniak miał przy sobie marihuanę i amfetaminę.
Mieszkaniec miasta został zatrzymany w pobliżu Al. Legionów w Łomży.
Podczas kontroli, funkcjonariusze znaleźli przy mężczyźnie nieco ponad jeden gram marihuany i znacznie więcej, bo aż 5,6 gramów amfetaminy.
Na razie nie wiadomo, czy mężczyzna miał zamiar sprzedać posiadane narkotyki, czy miały mu one posłużyć do osobistego użytku.
- 41-letni mężczyzna został zatrzymany. Nie uniknie odpowiedzialności przed sądem- zapewnia Urszula Brulińska z zespołu prasowego Komendy Miejskiej Policji w Łomży.