Reklama

41-latek zatrzymany z narkotykami

06/03/2014 08:59

Nawet mocno dojrzały wiek nie zawsze idzie w parze z rozumem. Udowodnili to policjanci, którzy z narkotykami w kieszeni zatrzymali 41-letniego mężczyznę. Łomżyniak miał przy sobie marihuanę i amfetaminę.

Mieszkaniec miasta został zatrzymany w pobliżu Al. Legionów w Łomży.

Podczas kontroli, funkcjonariusze znaleźli przy mężczyźnie nieco ponad jeden gram marihuany i znacznie więcej, bo aż 5,6 gramów amfetaminy.

Na razie nie wiadomo, czy mężczyzna miał zamiar sprzedać posiadane narkotyki, czy miały mu one posłużyć do osobistego użytku.

- 41-letni mężczyzna został zatrzymany. Nie uniknie odpowiedzialności przed sądem- zapewnia Urszula Brulińska z zespołu prasowego Komendy Miejskiej Policji w Łomży.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości