50 lata spedziły już ze sobą 22 pary, które dziś w samo południe spotkały się w łomżyńskim ratuszu z prezydentem Mariuszem Chrzanowskim i wiceprezydent Agnieszką Muzyk, by odebrać z rąk władz miasta gratulacje i odznaczenia przyznane przez Prezydenta RP.
Wiele ciepłych słów padło dziś w foyer łomżyńskiego ratusza pod adresem zgromadzonych w nim dostojnych jubilatów, którzy w związku małżeńskim spędzili ze sobą już pół wieku. Były gratulacje, ale także podziękowania ze strony władz miasta za dawanie przykładu młodemu pokoleniu jak można wspólnie iść przez życie, wspierać swoje dzieci i wnuki, pokazywać na własnym przykładzie jaką siłę i moc ma rodzinny dom.
Życzenia zdrowia i siły na dalsze lata wspólnego życia, a także odnaczenia przyznane przez Prezydenta RP za długie pożycie małżeńskie odebrali dziś:
Zapraszamy do obejrzenia naszej wideorelacji z przebiegu tej wzruszającej uroczystości!