Z naszych informacji wynika, iż Maciej Tarnogrodzki został nowym trenerem ŁKS-u Łomża. 50-latek zastąpił Marcina Sasala.
Nowy szkoleniowiec biało-czerwonych ma za sobą bogatą i różnorodną karierę, obejmującą zarówno pracę z młodzieżą, jak i zespołami seniorskimi, także poza Polską. W latach 2009 - 2012 pracował w Irlandii, gdzie prowadził drużyny młodzieżowe oraz rezerwy Shelbourne FC. Kolejnym krokiem był Bray Wanderers, gdzie w 2015 roku, po pracy z zespołem U-19, objął tymczasowo pierwszą drużynę.
W 2018 roku ukończył kurs UEFA Pro, który otwiera drogę do pracy na najwyższych poziomach rozgrywkowych. Rok później objął funkcję trenera UCD AFC w irlandzkiej Premier Division, wcześniej przez trzy lata prowadząc tamtejszą drużynę U-19.
Po powrocie do kraju w 2020 roku Tarnogrodzki związał się z akademią Escoli Varsovii, gdzie pełnił funkcję dyrektora sportowego, odpowiadając za rozwój młodych zawodników i struktury szkoleniowe. W sezonie 2024/25 prowadził IV-ligowy KTS Weszło Warszawa, z którym zakończył rozgrywki na czwartym miejscu. Po zakończeniu sezonu rozstał się z klubem.
Następnie w lipcu 2025 roku objął GKS Jastrzębie, gdzie prowadził drużynę w 9 spotkaniach ligowych oraz jednym meczu Pucharu Polski. Bilans zespołu w tym okresie to: jedno zwycięstwo, trzy remisy i sześć porażek.
Szkoleniowiec dziś poprowadził zajęcia z ekipą, a jutro zadebiutuje na ławce w wyjazdowym meczu z Wigrami Suwałki.