Reklama

51-latek jechał na "podwójnym gazie". Wpadł w Jakaci

27/09/2023 11:57

Policjanci z Łomży przyglądali się wczoraj zachowaniu kierowców na drogach gminy Śniadowo. Jeden z zatrzymanych kierujących jechał pod wpływem alkoholu.

Funkcjonariusze sprawdzali stan trzeźwości kierujących, stan techniczny pojazdów oraz sposób przewożenia pasażerów i ładunków. Na blisko 80 zbadanych kierowców jeden zdecydował się wsiąść za kierownicę pod wpływem alkoholu. 

- Po 20 w miejscowości Jakać Młoda policjanci z drogówki zatrzymali do kontroli peugeota. Podczas rozmowy wyczuli od kierującego alkohol. Badanie alkomatem wykazało, że 51-latek ma ponad 0,7 promila alkoholu w organizmie. Mieszkaniec Stawisk stracił prawo jazdy, a teraz grozi mu kara 2 lat pozbawienia wolności za jazdę w stanie nietrzeźwości - informuje KMP w Łomży.

Reklama

W trakcie działań policjanci zatrzymali również trzy dowody rejestracyjne.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości