Starszy mężczyzna wpadł pod koła samochodu wczoraj po południu. 88-latek przechodził przez jezdnię w niedozwolonym miejscu.
Mężczyzna przechodził przez jezdnię na wysokości ul. Kaktusowej. Nie korzystał z pasów dla pieszych. 88-latka potrąciła osobówka wyjeżdżająca z ul. Kaktusowej w Woj. Polskiego - informuje Komenda Miejska Policji w Łomży.
Mężczyzna z urazem głowy przebywa w szpitalu.