Reklama

88-latek potrącony na Woj. Polskiego

13/01/2011 08:37

Starszy mężczyzna wpadł pod koła samochodu wczoraj po południu. 88-latek przechodził przez jezdnię w niedozwolonym miejscu.

Mężczyzna przechodził przez jezdnię na wysokości ul. Kaktusowej. Nie korzystał z pasów dla pieszych. 88-latka potrąciła osobówka wyjeżdżająca z ul. Kaktusowej w Woj. Polskiego - informuje Komenda Miejska Policji w Łomży.

Mężczyzna z urazem głowy przebywa w szpitalu.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości