Reklama

Adepci tenisa Klubu Sportowego RETURN Łomża trzykrotnie zdobyli tytuł Mistrza Województwa Podlaskiego [FOTO]

13/09/2023 13:26

Najmłodsi adepci tenisa trenujący w Uczniowskim Klubie Sportowym RETURN Łomża działającym przy III Liceum Ogólnokształcącym trzykrotnie zdobyli tytuł Mistrza Województwa Podlaskiego w kategoriach wiekowych Tenis 10 rekomendowanych przez Polski Związek Tenisowy.

Wśród dziewcząt (do lat 9) zwyciężyła Aleksandra Waldzińska, u chłopców w tej samej kategorii najlepszy okazał się Alan Galiński wygrywając 6 z 7 rozegranych jednosetowych meczy. W młodszej kategorii wiekowej  (do lat 7) dziewczęta grają razem z chłopcami zwyciężył  Jan Charmas, który wygrał wszystkie pięć pojedynków. 

Turniej odbył się w Białymstoku na kortach UKS Sokół-Asy, a organizatorem zawodów był Podlaski Wojewódzki Związek Tenisowy. 

 

- Co prawda w kategoriach Tenis 10 wynik sportowy ma drugorzędne znaczenie, liczy się pasja do sportu, radość z rywalizacji i dobra zabawa, jednak tak dobre osiągnięcie  naszych podopiecznych z pewnością zasługuje na uwagę - komentuje Tomasz Waldziński. 

Reklama

 

Wszyscy tenisiści są uczniami Szkoły Podstawowej nr 7 w Łomży i trenują pod okiem Trenerki Aleksandry Durzyńskiej.

 

źródło: nadesłane

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości