:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Wybuch gazu na Moniuszki! [NOWE VIDEO i FOTO]

Aktualności, Wybuch Moniuszki! [NOWE VIDEO FOTO] - zdjęcie, fotografia
14/12/2018 07:56

Tuż przed godz. 8:00 rano w jednym z mieszkań w bloku przy ul. Moniuszki 6 doszło do wybuchu gazu. Na miejscu pracują służby. W momencie wybuchu w lokalu przebywały trzy osoby, poszkodowany starszy mężczyzna został przewieziony do szpitala.

Jak udało nam się ustalić, w mieszkaniu podczas wybuchu przebywały trzy osoby. Poszkodowany starszy mężczyzna został przewieziony do szpitala. Ewakuowano całą klatkę. Na miejscu podstawiono autobus MPK aby ewakuowani mieszkańcy mogli się ogrzać.

Działania cały czas trwają.

[AKTUALIZACJA]

Jak informuje zastępca komendanta PSP w Łomży brygadier Grzegorz Wilczyński, w wybuchu gazu poszkodowane zostały dwie starsze osoby. 

[AKTUALIZACJA 12:43] W nowym video zamieściliśmy relację zastępcy komendanta PSP w Łomży brygadiera Grzegorza Wilczyńskiego oraz relacje świadków zdarzenia. 

<

Wybuch gazu na Moniuszki! [NOWE VIDEO i FOTO] komentarze opinie

  • google - niezalogowany 2018-12-15 20:04:28

    Ojjj te łomy.

  • kruk - niezalogowany 2018-12-15 18:41:59

    Siedzę i choć w skrajnie minimalnym stopniu próbuję zrozumieć tok rozumowania niektórych życiowych debili z postów powyżej... wynik analizy jest tak samo przewidywalny, jak stwierdzenie, że Suwalszczyzna jest najchłodniejszym regionem naszego kraju:)

  • Poke miszcz - niezalogowany 2018-12-15 17:57:09

    Kolejna medialna sciema. Podali że to gaz by nie wyszło na jaw że pokebalem zajebałem trochę za mocno bo akurat pokemon tam siedział.

  • Mister Klakson - niezalogowany 2018-12-15 15:39:13

    Dobrze że pielgrzyma przez okno nie wyrzuciło - trochę wysoko.

  • Kmiocic - niezalogowany 2018-12-15 09:40:58

    W blokach w których jest gaz ziemny jest zakaz używania gazu z butli

  • lelik - niezalogowany 2018-12-14 19:54:13

    W moim bloku jest zakaz używania butli gazowych.

  • Kmiocic - niezalogowany 2018-12-14 18:12:06

    W blokach instalacje elektryczne są nie przystosowane do kuchenek indukcyjnych ,dlatego większość ma jeszcze gaz

  • Kostek - niezalogowany 2018-12-14 16:47:40

    Droga redakcjo informujcie na głównej jak będzie jakaś zbiórka dla poszkodowanych, Dawajcie znać !!!

  • Kostek - niezalogowany 2018-12-14 16:47:39

    Droga redakcjo informujcie na głównej jak będzie jakaś zbiórka dla poszkodowanych, Dawajcie znać !!!

  • Kostek - niezalogowany 2018-12-14 16:47:14

    Droga redakcjo informujcie na głównej jak będzie jakaś zbiórka dla poszkodowanych, Dawajcie znać !!!

  • Kostek - niezalogowany 2018-12-14 16:47:14

    Droga redakcjo informujcie na głównej jak będzie jakaś zbiórka dla poszkodowanych, Dawajcie znać !!!

  • Posejdon - niezalogowany 2018-12-14 14:58:54

    Jeśli byloby szczelnie to skutki bylyby powazniejsze tak energia poszla na okna

  • Gazownik - niezalogowany 2018-12-14 13:33:28

    Nie" wywaliło"gdyż wybuchł sam gaz,gorzej jak by butla wybuchła.

  • JacaPraca - niezalogowany 2018-12-14 12:46:37

    To się przejdz po mieszkaniach i zobacz ile osób ma na gaz kuchenki i tak dobrze ze całego bloku nie wysadziło

  • xxxx - niezalogowany 2018-12-14 12:04:12

    ale urwał !!

  • speech - niezalogowany 2018-12-14 11:08:49

    Sie nawyrabialo. Masakra!!!!Kto madrzejszy to kuchenki z gazem nie wstawia(i dawno z niej zrezygnowal ) ,elektryczne sa bezpieczniejsze od bomby cykajacej !!!

  • Czy ja dobrze widzę - niezalogowany 2018-12-14 10:59:09

    Blok ma 7 pieter a butle z gazem można używać tylko jeżeli blok ma do 4 pięter zdaje się...