Reklama

Kierowca skutera kompletnie pijany [FOTO]

31/03/2014 14:10

Zrobiło się cieplej, na drogach pojawili się motocykliści i motorowerzyści, a w notatnikach policji  coraz więcej wypadków z ich udziałem. Dziś przed godziną 15.00 na ul. Poznańskiej doszło do kolejnego zdarzenia z udziałem skutera, w wyniku którego kierowca jednośladu trafił do szpitala.

52-letni mężczyzna kierujący motorowerem, mieszkaniec podłomżyńskiej miejscowości, jechał ul. Piłsudskiego. Postanowił skręcić w lewą stronę, w ul. Poznańską.

Tuż po wykonaniu manewru stracił panowanie nad kierownicą. Wjechał na wysoki krawężnik i przewrócił się.

- Wezwani na miejsce policjanci przeprowadzili badanie trzeźwości kierowcy. Okazało się, że 52-latek ma 2,9 promila alkoholu w organizmie!- podaje Urszula Brulińska z łomżyńskiej komendy policji. - Na dodatek okazało się, że nie ma uprawnień do kierowania jednośladem.

Reklama

Mężczyzna z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości