Specjalistyczne jednostki strażackie przeszukują odcinek rzeki Narwi w Łomży. Poszukują dwóch mężczyzn, którzy po 17.00 skoczyli do rzeki. Pierwszy miał skoczyć z mostu Hubala, drugi z mężczyzn prawdopodobnie wskoczył do wody chcąc ratować pierwszego.
Dziś po godzinie 17.00 łomżyńskie służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie dotyczące osoby, która skoczyła z mostu Hubala.
Jak wynika z relacji świadków, jeden z przechodniów wszedł do rzeki by ratować topiącego się mężczyznę. Obaj mieli zniknąć pod wodą pomiędzy mostem a bulwarami.
- Jak wynika ze wstępnych informacji, nieznany mężczyzna skoczył z mostu. Drugi mężczyzna wskoczył do wody, żeby najprawdopodobniej go ratować. W chwili obecnej trwa przeszukiwanie rzeki i jej okolic – informuje asp. Ewelina Szlesińska z Zespołu Komunikacji Społecznej Komendy Miejskiej Policji w Łomży.
[AKTUALIZACJA] Nie znaleziono poszukiwanych mężczyzn. Działania poszukiwawcze strażaków z uwagi na zapadający zmrok zostały zakończone. Policja wraz z Grupą Ratowniczą Nadzieja jeszcze przez kilkanaście minut będą prowadziły czynności poszukiwawcze. Akcja pozostanie wznowiona w niedzielę rano.