Dziś około godz. 20.00 34-letni mężczyzna wypadł z balkonu bloku przy ulicy Śniadeckiego 4 w Łomży. Mężczyna prawdopodobnie był nietrzeźwy. Nieprzytomnego, w ciężkim stanie zabrało do szpitala pogotowie ratunkowe. Policja prowadzi czynności zmierzające do wyjaśnienia wszystkich okoliczności sprawy.
Według relacji świadków, mężczyzna mocno wychylał się przez barierkę balkonu na czwartym piętrze. W pewnym momencie wypadł z balkonu. W mieszkaniu oprócz mężczyzny była także jego rodzina.
Nie jest jeszcze jasne, czy był to nieszczęśliwy wypadek, czy efekt szarpaniny, do jakiej prawdopodobnie mogło dojść w mieszkaniu.
Na miejsce przyjechały dwa patrole policji i pogotowie ratunkowe. Jeden z patroli już odjechał, a drugi przebywa obecnie w mieszkaniu, w którym doszło do tego zdarzenia.
[AKTUALIZACJA godz. 20.50] Jak się właśnie dowiedzieliśmy, mężczyzna niestety zmarł po przewiezieniu do szpitala.