Reklama

Uwaga kierowcy! Zablokowana ulica Poznańska [FOTO]

04/05/2017 05:52

Zablokowana jest ulica Poznańska na wysokości stacji paliw MOYA. Ciągnik siodłowy "zgubił" tu naczepę, która stanęła w poprzek jezdni całkowicie blokując przejazd. Na zjeździe z ronda w ciągu ul. Wojska Polskiego stoi policyjny radiowóz, funkcjonariusze nie przepuszczają tędy aut w ul. Poznańską.

Ciągnik siodłowy najprawdopodobniej wyjeżdżał ze stacji paliw MOYA w lewo w ul. Poznańską, w kierunku Piłsudskiego. Kiedy kąt pomiędzy ciągnikiem a naczepą był największy, połączenie nie wytrzymało, naczepa odłączyła się od ciągnika i oparła się na jezdni w tak niefortunny sposób, że zablokowała jej całą szerokość.

Kierowcy jadący ulicą Poznańską w stronę Wojska Polskiego radzą sobie objeżdżając TIR-a przez teren stacji paliw. Ci z przeciwnego kierunku nie mają tyle szczęścia i muszą wybrać inną trasę do czasu usunięcia przeszkody.

Reklama

Nie wiadomo, czy złącze pomiędzy ciągnikiem a naczepą zostało uszkodzone i czy może być ona zabrana przez ten sam ciągnik. Jeśli tak, to "wystarczy" zorganizować podniesienie przodu naczepy i zamocowanie na ciągniku. Na razie nikt nie jest w stanie określić jak długo ulica Poznańska będzie zablokowana.

[AKTUALIZACJA godz. 9.25] Na miejsce przyjechał dźwig i podniósł naczepę. Ulica jest już odblokowana dla ruchu w obu kierunkach.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości